על שאקטי בי

החלום, ההגשמה

"שאקטי Be התקיימה לראשונה בדצמבר 2018 במצוקי דרגות, שבמדבר והייתה מופלאה מאוד, מרגשת ומחברת כפי שחלמתי. התפתחות של פסטיבל שאקטי, שהיה גדול ההתכנסויות הנשיות בארץ ושהייתי אחת המחוללות שלו.
זוהי ההגשמה שהתחלתי להניע בספטמבר 2018. בריאה חדשה, בוגרת ואחרת של שאקטי שחיה בי עכשיו. שיגרתי קריאה אל העולם ונשים נפלאות התייצבו לחלום ולהגשים איתי מרחב של נשיות ערה וחזקה. חגיגה לנשים שבוחרות לעצור לרגע, לנוח, להיזכר ביופי שלהן, להיטען, ולחזור הביתה אל עצמן, כשהן מכירות במתנה שהן לעצמן ולעולם.
את המקום חיפשנו זמן רב ולבסוף סגרנו בכפר הנוער אלוני יצחק (לשמחתנו כי מרבית הכספים שיוצאים על ההתכנסות הולכים להשקעה בילדים (ונחשוב על עוד דרכים לתמוך בהם.)
יחד יצרנו התכנסות עשירה ועמוקה שקוראת לכל אחת מאיתנו לעורר תשוקה לחיים, לאפשר אותה ולחיות אותה מתוך מודעות למתנה שאנחנו. התהליך עובר דרך ארבעה מפגשי עומק מרכזיים של עבודה רגשית עמוקה בליווי מוזיקה ותנועה. לפני ואחרי מפגשים אלו, יתקיימו סדנאות מגוונות רבות מרחיבות דעת ולב, בנושאים כמו: גוף, מיניות, זוגיות, הורות, עסקים, תנועה והמון מוזיקה. בנוסף, מצפים לנו חיבורים עם נשים מעוררות השראה (כמונו) והזנה משובחת. 

כולן רוכשות כרטיסים (כן גם מנחות וותיקות ומיומנות מאוד שבוחרות לאפשר את ההתכנסות ולהזין את יסוד האדמה כמו גם את הנשמה) ובהמשך מוזמנות לחבור ליצירה- לתמוך זו בזו, לעזור בהפקה וכן להציע תכנים למפגשי לב (שמכונים פעימות).
אני מחוייבת לשאקטי. מודה על היותי בה ועל היותה. מברכת כל אשה במרחב ומתרגשת מכל בחירה מייטיבה. מזמינה את כולנו יחד אל שאקטי Be, 
לברוא בריאה בריאה. אהבתי ותודתי לכולנו"
נירית שפירא
logo150

אריאל מנור, יוצרת, שותפה, כותבת על האנרגיה של שאקטי Be

"אני מקבלת וחשה שאנחנו באנרגיה חדשה מטאורית… קוואנטית…
קסמים מתרחשים כהרף עין.
מתוך נוכחות, חיבור לאדמה, למים, לאש, לרוח הפועמת ומפעימה כל…מתוך חיבור עמוק ורב רובדי לעצמנו ולשיקופים סביבנו, מתגלה לנו שפע של פוטנציאלים לבחירה.
אני בוחרת להתמסר ולהתאחד עם השיקופים שמרוממים, מעצימים ומזכירים לי את המהות הראשונית שהנני –
אהבה טהורה, מיטיבה ופועמת טוב…."

logo150

בסרטון המצורף תפגשי רגע מתוך
תהליך הבריאה של שאקטי Be.

גם את מוזמנת, ממש עכשיו, לעצום עיניים,
להקשיב ולברוא איתנו את הבריאה החדשה.
קיומה נובע מאיתנו וכל הדמיה מחזקת את נוכחותה.